Dil mexican english french german hungarian italian portuguese spanish turkish bengali
e Posta Parola

İşte Juan Rulfo kitapları bulunmaktadır. Tüm özgür olabilir.

Şu anda sadece İspanyolca versiyonu tam eserler var. Amacımız mümkün olan tüm dil çevirileri sunmaktır.
bu çeviriler erişim gibi biz düzenli olarak bu sayfayı güncelleyeceğiz.

Henüz listelenen değil ve bir kopyasını katkıda bulunmak istiyorum bir dilde Juan Rulfo tarafından bir kitap ya da hikayenin bir çeviri bulursanız, bize versiyonunu gönderebilirsiniz ve doğrulama sonra halka ücretsiz yayınlayacak.

en Yeryüzündeki bütün sakinlerine Juan Rulfo eserleri erişilebilir yapalım.

Eğlen.


Juan Rulfo kısa öykü. Amerika Magazine Pubicadon içerisinde 62. 1950 Ocak PDF hikayeyi indirin (İspanyolca versiyonu)

Düz Rulfo'nun dergilerinde ilk eserlerini yayınlamak başlar ve Yaşam Pan Guatemala 1942 yılında ilk edebiyat dergisi olarak, onun şeylerin çok ciddi değil gibi yayınlanmaktadır alevler önce uzun yayınlanmış 40 yılında ve daha sonra Amerika'da 1945 yaşamda dergi, örneğin, kendi doğası uzak başka olaylar gibi geçebileceği olayları anlatmaya Juan Rulfo olduğu yetenek bir işareti yaptığı şeyler çok ciddi bir değil hayat vermek.

değişmez hayalet town─populated karşısında Pedro Paramo babasını bulmak için onun yakın zamanda ölen annesinin memleketi, Comala, seyahatler Juan Preciado adında bir adam hakkında Juan Rulfo tarafından yazılmış bir roman, sadece spektral rakamlar, yani gelecek.

("The Burning Plain ve diğer Öyküler" olarak ve "in Flames Ovası" olarak İngilizce'ye çevrilmiş) Kızgın Ova Meksika yazar Juan Rulfo tarafından İspanyolca yazılmış kısa öykü toplanması ve ilk 1953 yılında yayınlanan olduğunu.